inforW dniu 13.12.2019 zakończył się w naszej szkole konkurs informatyczny „INFORMATYK ROKU 2019/2020” przeznaczony dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich (technik informatyk). Konkurs składał się z dwóch etapów i eliminacji. Obejmował wiedzę z zakresu administrowania systemami operacyjnymi oraz diagnostyki komputerowej. Na każdym etapie konkursu uczniowie rozwiązywali elektroniczny (przy komputerze) test składający się z 40 pytań zamkniętych, a wyniki poznali zaraz po zakończeniu testu przez wszystkich uczestników. Do konkursu zgłosiło się: z klas pierwszych - 18 osób, klas drugich - 12 osób i klas trzecich - 15 osób. Przeprowadzenie eliminacji miało na celu wyłonienie trzech najlepszych osób z każdego oddziału. Najlepsi uczniowie poszczególnych oddziałów klas informatycznych przystąpili do I etapu konkursu, który miał na celu wytypować LIDERA (przedstawiciela) wszystkich oddziałów klas pierwszych, drugich oraz trzecich.

 

Liderem klas pierwszych został – Radosław Kuzio z klasy 1F – zdobywając 30/40pkt

Liderem klas drugich został – Tomasz Pietryka z klasy 2TI – zdobywając 27/40pkt

Liderem klas trzecich został – Damian Matuła z klasy 3TI – zdobywając 37/40pkt

 

Uczniowie zdobywając tytuł LIDERA, otrzymują dyplom, który daje im prawo do otrzymania jednostkowej oceny celującej z przedmiotu Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej. Zwycięzcy I etapu będą mieli również podwyższoną ocenę o jeden stopień na koniec roku szkolnego oraz otrzymają nagrodę rzeczową. (wg regulaminu konkursu)

Po I etapie Liderzy poszczególnych poziomów kształcenia przystąpili do II etapu konkursu, który wyłonił najlepszego z najlepszych, czyli INFORMATYKA ROKU 2019/2020 , którym został

Radosław Kuzio

INFORMATYK ROKU 2019/2020 otrzymuje dyplom uprawniający do otrzymania oceny celującej z przedmiotu Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej na koniec roku szkolnego oraz nagrodę rzeczową. (wg regulaminu konkursu)

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest nauczyciel przedmiotów informatycznych w ZS3 p. Karol Szałajko.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników konkursu:

vobis   iam

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK