image05   23.11.2019 cztery drużyny uczniów naszej szkoły z klas 4 TM – Konrad Kij, Damian Mańkowski, Hubert Jarecki (nazwa drużyny „Aero Team”), 1 TM – Wojciech Kiełtyka i Dominik Kiszka (nazwa drużyny „Wiatrołomy”), 4 TM – Bartosz Karwieńcz, Rafał Czyż, Łukasz Chruszcz (nazwa drużyny „Turbocharger”), oraz 1 TM – Mariusz Tkacz (nazwa drużyny „Śąsiedzi 1”) wraz z opiekunem Jerzym Szymańskim wzięli udział w „Turnieju Maszyn Wiatrowych” w Jarosławiu. Konkurs przeprowadzany był w trzech konkurencjach:

- konkurencja pierwsza – największa moc

- konkurencja druga – największe obroty

- konkurencja trzecia – największy moment

 

W poszczególnych konkurencjach nasze drużyny uplasowały się w pierwszej dziesiątce stawki drużyn startujących (startowało 35 drużyn). Najlepsze miejsce osiągnęliśmy w konkurencji: największa moc – zajmując drugie miejsce, natomiast w generalnej klasyfikacji zajęliśmy czwarte miejsce.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK