24 października 2019r. w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Rzeszowie odbyło się szkolenie dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z terenu Podkarpacia, którzy wyrazili chęć udziału w nowej edycji programu „Kultura bezpieczeństwa”.

Celem programu jest skierowanie większej uwagi nauczycieli na zagrożenia występujące w środowisku pracy, a poprzez wspólne działania Inspekcji Pracy i środowiska nauczycielskiego podniesienie poziomu wiedzy w zakresie prawnej ochrony pracy i zasad zapewniania bezpiecznych warunków pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Koordynator programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa” - Antoni Sadleja