UWAGA!!!

WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA SANOKA

W Sanoku powołano do życia Młodzieżową Radę Miasta Sanoka, w skład, której będą wchodzić przedstawiciele sanockich szkół.

Dlatego w dniu 24.09.2019 r. odbędą się w Naszej Szkole wybory Radnego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. Sylwetki kandydatów na Radnego, Samorząd Uczniowski umieszcza (do waszego zapoznania) na tablicy ogłoszeń na I piętrze oraz na stronie internetowej szkoły:

Hubert Jakubowski

Grzegorz Nogaj

Klaudia Pojnar

Proszę o zapoznanie się z tymi biogramami, indywidualne podjęcie decyzji i oddanie głosu na wybranego przez siebie kandydata.