W dniu 22 maja 2019 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku odbyło się rozstrzygnięcie XXI Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej organizowanego przez Bibliotekę II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku. Celem konkursu było propagowanie piękna poezji, rozwijanie poetyckich uzdolnień i wspieranie twórczości własnej uczniów. Każdy uczestnik mógł nadesłać maksymalnie trzy wiersze. Konrad (klasa 3Tm) wysłał dwa teksty, a jego wiersz „Refleksje” zapewnił mu trzecie miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Opiekun: Ewelina Dąbrowska.