energylandia01

 

   W dniu 6 czerwca uczniowie klas 1TM, 3TM oraz 3TE wzięli udział w wycieczce do Energylandii w Zatorze. Wycieczka rozpoczęła się wyjazdem spod naszej szkoły o godzinie 5 rano. Po 4 godzinach drogi uczniowie dotarli do celu.

    Dzięki dobrym warunkom pogodowym możliwe było korzystanie z wielu atrakcji oferowanych przez park rozrywki między innymi z niedawno otwartej kolejki Hyperion. Młodzież korzystała również z basenów oaz innych atrakcji wodnych, które pomogły im się schłodzić w ten upalny dzień.


    Po dniu pełnym wrażeń nadszedł czas na powrót do domu. W czasie drogi powrotnej rozpoczęła się debata z której wynikło, że najlepszymi atrakcjami Energylandii są: Hyperion, Anaconda, Twister, Astec oraz F1. Wszyscy byli zmęczeni, ale szczęśliwi i zapowiedzieli, że w przyszłym roku znów chcą odwiedzić park rozrywki pod opieką "sorek" Marioli Kosturskiej oraz Marioli Prorok. Kierownikiem wycieczki był p. Łukasz Matuszek.

 

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK