angielski     5 kwietnia na PWSZ w Krośnie odbyła się XI edycja konkursu języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięli w nim udział uczniowie 17 szkół z regionu  i w tym roku również nie zabrakło tam uczniów naszej szkoły.

Cytując Franciszka Tereszkiewicza, kanclerza uczelni, który przywitał uczestników,
,, na tym etapie konkursu nie ma przegranych, tutaj wszyscy są wygrani...''.
Naszymi wygranymi byli Marcin Kocioła z klasy III Ti  i Marcin Winnicki z klasy IV Tk.
  Po części pisemnej Marcin Winnicki przeszedł do części ustnej i tym samym znalazł się w finałowej dziesiątce. To wielki sukces, biorąc pod uwagę ogromną konkurencję oraz poziom zadań konkursowych niejednokrotnie przewyższający  maturę rozszerzoną z języka angielskiego. 
Serdecznie gratulujemy!!
 
Poniżej zamieszczamy link do relacji video, gdzie można posłuchać jak cenne nagrody przewidziano dla zwycięzców, a nasi finaliści zachęcają młodszych kolegów i koleżanki do udziału w konkursie:) 
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK