Majewski

Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak ktoś, kto nie chce swym odejściem smucić,
jak ktoś, kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mieczysława Majewskiego, który pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych SFAdzisiaj Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku - w latach 1965-1974 i 1980-1981. Podczas swojej kadencji przyczynił się do powstania obecnego budynku szkoły przy ulicy Stróżowskiej oraz z  największym oddaniem poświęcał się sprawom młodzieży. Był także znakomitym kolegą, szlachetnym i uczciwym człowiekiem. Pozostawił po sobie wspomnienie osoby życzliwej i wrażliwej na problemy innych ludzi.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się 6 kwietnia 2019r o godzinie 12.00 w kaplicy na ulicy Lipińskiego.

Z rodziną oraz  bliskimi zmarłego łączymy się w bólu
i składamy wyrazy głębokiego współczucia

Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne
 oraz wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.