22 marca 2019 w naszej szkole odbyła się druga edycja szkolnego konkursu języka angielskiego „Angielski z jolką”. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania typu krzyżówka, anagram, które zostały oparte na znajomości słownictwa na poziomie pre-intermediate i intermediate. Głównym założeniem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych we współzawodnictwie z innymi uczniami.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce: Klaudia Pojnar, kl. 2 TF
II miejsce: Marcin Kocioła, kl. 3 TI
III miejsce: Artur Kucap, kl. 3 TI

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku.

Organizatorzy konkursu: Ewelina Dąbrowska, Renata Lemko, Aneta Szczepanik-Sobolak.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK