11-targi-techW dniach 28-29.03.2019 uczniowie naszej szkoły (45 osób z klas: 2TM, 2TA, 2TE, 2TI, 2TS, 1TM, 3TM i 4TE) wraz z opiekunami: Beatą Leszczyszyn, Agnieszką Podkalicką i Joanną Skarbowską, wzięło udział w wycieczce, podczas której miało możliwość w jej pierwszym dniu zwiedzić Międzynarodowe Targi Techniki w Kielcach (które odbywały się w dniach 26-28.03.2019), na których wystawcy z kraju i zagranicy prezentowali maszyny i urządzenia różnych dziedzin techniki, robotyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki, maszyn CNC, systemów CAD/CAM, drukarek 3D. Po zwiedzaniu grupa pełna wrażeń udała się na nocleg w Ośrodku „Eko-wypoczynek” w Kaczynie koło Kielc. Następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się na zwiedzanie Jaskini Raj koło Chęcin. W Chęcinach zjedliśmy smaczny obiad, skąd wyruszyliśmy w drogę do Sanoka.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie PASS Polska za wsparcie finansowe naszego wyjazdu.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK