olimpiada

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcin Winnicki, zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się na UMCS w Lublinie.

Swój sukces Marcin zawdzięcza systematycznej pracy, ale przede wszystkim swoim ambicjom oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jego zainteresowanie językiem angielskim nie kończy się na szkole, w wolnym czasie pisze opowiadania i inne teksty.

Z pewnością w przyszłości będzie chciał połączyć swoją pasję z umiejętnościami informatycznymi nabytymi w szkole. Jak widać do wytrwałych i odważnych świat należy....

Życzymy Marcinowi powodzenia, a 7 stycznia mocno trzymamy kciuki!!