W dniu 4.12.2018r w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach organizowany wraz z Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Sanoku.
    W konkursie udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sanockiego. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki i wyrównany.
    Naszą szkołę reprezentowali Liwia Gerhardt kl.2TF, Gracjan Harko kl.2TS i Maciej Konieczny kl.2TS. W końcowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła uczennica 1LO. W dogrywce o miejsce trzecie odpadł Maciej Konieczny – uczeń klasy 2TS ostatecznie zdobywając pierwsze wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy !

WIĘCEJ;