komorkomaniaW dniach od 20 listopada 2018 w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku, przy współpracy fundacji „#Komórkomania – razem pokonajmy nowotwory krwi”, będziemy prowadzić rejestrację potencjalnych dawców komórek macierzystych krwi.

Akcja ma na celu poszukiwanie genetycznych bliźniaków i pomoc osobom chorym na białaczkę (nowotwory krwi). Dla wielu z nich szansą na uratowanie życia jest przeszczep komórek szpiku kostnego.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli 18 rok życia, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Zapisy chętnych do rejestracji,

będą prowadzone w poniedziałek 19‑11‑2018 od godz. 7:00 w sali nr 110.

Mariola Kosturska