z1   15 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. By podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły uczniowie klas: 1TM, 2TF, 3TE, 3TM, 4TF, 4TI oraz 4TK przygotowali program słowno-muzyczny. Nasi uczniowie po mistrzowsku wykonali utwory współczesnych artystów: Varius Manx, Enej i Męskie Granie Orkiestra 2018 (Dominika Bończak 3TM, Kamila Wróbel 4TF, Jakub Łagodzic 1TM, Dawid Nowicki 3TM, Michał Rzeszowski 4TI, Piotr Nieznański 4TK) oraz zaprezentowali iście aktorskie umiejętności w skeczach kabaretowych (Arkadiusz Faber klasa 2TF, Adrian Kowalczuk 2TF). Uroczystość poprowadzili: Emilia Kruk (klasa 4TK) i Mateusz Mazur (4TK).

Akademię przygotowały: p. Ewelina Dąbrowska, p. Renata Pilch, p. Aneta Szczepanik-Sobolak i p. Renata Lemko.