O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

   05.10.2018 r. na sanockich Błoniach zostały rozegrane powiatowe sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców po raz kolejny wygrała z bezpieczną przewagą. Dzięki zwycięstwu nasza drużyna wystąpi na zawodach rejonowych. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Cukierda Dawid, Dołżycki Jakub, Drozd Sebastian, Galant Michał, Gaworecki Kacper, Gazdowicz Jakub, Klimkowski Łukasz, Kochan Wiktor, Kopacz Mateusz, Kurek Rafał, Lasek Patryk, Leń Jakub, Niemczyk Piotr, Stach Miłosz,  Trybiec Gabriel, Żebracki Dawid.

Chłopakom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek. 

Opiekunowie: Damian Dziewiński, Jarosław Dulęba, Sebastian Stangierski.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK