O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

konk-niemSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie języka niemieckiego pt. „Mach dein Perfekt perfekt!”, który odbędzie się 26.02.2019 r. w naszej szkole.

Jeżeli chcesz utrwalić sobie tworzenie tego czasu gramatycznego, nabyć biegłości w jego użyciu oraz podnieść swoją ocenę z języka niemieckiego, zgłoś się do Twojego nauczyciela tego przedmiotu po szczegółowe informacje. Oprócz lepszych ocen na uczestników czekać będą nagrody niespodzianki.

Termin zgłoszeń upływa w piątek 28.09.2018r.

Nauczyciele języka niemieckiego w ZS3

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK