O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

 

   13.04.2018r. w Kampusie Technicznym PWSZ w Krośnie odbył się finał Olimpiady Energetycznej pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Drużyna naszej szkoły w składzie: Patrycja Węgrzyn 3TM, Edyta Żytka 3TM, Kamil Sadlik 4TM, uczestniczyła w finale. Tym razem jednak zabrakło 2 punkty aby dostać się do ścisłego 3-osobowego finału olimpiady, ale na pewno powalczymy za rok o finał.

Opiekun uczniów: Jerzy Szymański

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK