O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

    W dniu 10.04.2018r. na sanockich błoniach zostały rozegrane powiatowe, indywidualno-drużynowe biegi przełajowe. Pierwsze rywalizację rozpoczęły dziewczęta z 3 sanockich szkół. Zwyciężyło I LO przed ZS Nr 1 i ZS Nr 5. Wśród chłopców rywalizowało 5 szkół: ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 3, ZS Nr 5 oraz I LO. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. W czołowej 10 uplasowało się aż 4 z nich. Co w końcowej klasyfikacji dało nam 1 miejsce, i pewny awans na zawody rejonowe.

 

    Zawodnicy ZS Nr 3 którzy punktowali: Rafał Kurek-1, Jakub Leń-5, Jakub Gazdowicz-8, Mateusz Kopacz-9, oraz Miłosz Stach-11.

 

Drużynę prowadzą: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK