O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

ourspace   Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej naszego projektu "Our Space", która w tym roku szkolnym jest naprawdę imponująca. Wyjątkowy wygląd i zawartość tej strony tworzą przede wszystkim uczniowie biorący udział w projekcie - galeria interesujących ludzi. Natomiast oprawa graficzna to zasługa nauczyciela informatyki, pana Romana Rymara, który bardzo nam pomógł przy realizacji naszych pomysłów.

   Zachęcamy uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich do przyłączenia się do nas. Maturzyści wkrótce odchodzą i mamy nadzieję, że znajdziemy ich zastępców. 12 kwietnia o 9.30 planujemy nasz kolejny SKYPE CHAT z rówieśnikami z Belluno. Tym razem udział w rozmowie wezmą Chaimaa, Saranda, Gulia, Alexia i Guliana.
Jeśli ktoś chciałby z bliska zaobserwować jak wyglądają nasze konwersacje, zapraszamy do sali 18A (oczywiście po uprzednim zgłoszeniu u p. E. Bonk)

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK