sep-04   03.03.2018 uczniowie klasy 4TM, a zarazem członkowie młodzieżowego koła SEP nr 18 działającego przy naszej szkole – Eryk Adamiak i Kamil Sadlik, wraz z opiekunem koła Jerzym Szymańskim, wzięli udział w XII Walnym Zgromadzeniu Delegatów Oddziału krośnieńskiego SEP połączonym z wyborem nowych władz w krośnieńskim oddziale SEP, które odbyło się w restauracji „Jaś Wędrowniczek” w Rymanowie. W zgromadzeniu uczestniczyli również delegaci pracowniczego koła SEP działającego przy naszej szkole – p. Mariusz Wańcowiat oraz były uczeń Szymon Piotrowski. Na spotkaniu zostały przedstawione wyniki finansowe krośnieńskiego oddziału SEP oraz zostały nakreślone zadania na dalsze lata działalności.

Wszyscy uczestnicy zgromadzenia otrzymali cenne upominki a całe spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem przy suto zastawionych stołach.

Opiekun koła: Jerzy Szymański