O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

sep-04   03.03.2018 uczniowie klasy 4TM, a zarazem członkowie młodzieżowego koła SEP nr 18 działającego przy naszej szkole – Eryk Adamiak i Kamil Sadlik, wraz z opiekunem koła Jerzym Szymańskim, wzięli udział w XII Walnym Zgromadzeniu Delegatów Oddziału krośnieńskiego SEP połączonym z wyborem nowych władz w krośnieńskim oddziale SEP, które odbyło się w restauracji „Jaś Wędrowniczek” w Rymanowie. W zgromadzeniu uczestniczyli również delegaci pracowniczego koła SEP działającego przy naszej szkole – p. Mariusz Wańcowiat oraz były uczeń Szymon Piotrowski. Na spotkaniu zostały przedstawione wyniki finansowe krośnieńskiego oddziału SEP oraz zostały nakreślone zadania na dalsze lata działalności.

 

   Wszyscy uczestnicy zgromadzenia otrzymali cenne upominki a całe spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem przy suto zastawionych stołach.

Opiekun koła: Jerzy Szymański

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK