O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

Tegoroczni absolwenci klasy 4 TM (technik mechatronik, 2017) dali się poznać społeczności szkolnej w różnych dziedzinach, zarówno naukowych, jak i artystycznych. Dlatego też z ogromną przyjemnością informujemy, że kolejny uczeń tej klasy – Kamil Nowotarski uzyskał Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla najzdolniejszych  studentów z Podkarpacia. Obecnie Kamil jest studentem I roku studiów stacjonarnych na Wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn w  Instytucie Technicznym Państwowej Wyższej Szkoly Zawodowej w Sanoku. Jako uczeń naszej szkoły brał udział w wielu projektach z fizyki, chemii. W roku szkolnym 2016/2017 znalazł się na wysokiej, 15 pozycji listy stypendialnej Zarządu Województwa Podkarpackiego „Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK