40-char   CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN ? dla GABRYSI podopiecznej FUNDACJI Czas Nadziei odbył się 02.12.2017 r. w Naszej Szkole i został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku.

W TURNIEJU udział wzięło 8 zespołów:
1.
ZS 3 Sanok
2. ZS 5 Sanok
3. Kings
4.
Harnaś Sanok
5. Transgaz Travel
6. Ekoball
7. Multi Sanok
8. Fundacja Czas Nadziei

Podczas imprezy odbył się mecz halowej piłki nożnej oraz turniej rzutów karnych.

WYNIKI

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR STAROSTY SANOCKIEGO wygrała drużyna z Multi Sanok, II miejsce Kings, a na III miejscu uplasował się zespół z Harnaś Sanok, wyprzedzając Klub Sportowy Ekoball Sanok , który znalazł się tuż za podium.

Transgaz TRAVEL zwyciężył w turniej rzutów karnych o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego.

Puchar Dyrektora ZS nr 3 dla króla strzelców otrzymał Sylwester Biesiada z drużyny MULTI SANOK, strzelając 14 bramek.

Puchar dla najlepszego bramkarza ufundowany przez Dyrektora ZS nr 5, otrzymał Tomasz Pilawski z drużyny HARNAŚ SANOK.

Puchary i dyplomy wręczali: wicestarosta sanocki Wacław Krawczyk, dyrektor ZS nr 5 Elżbieta Kokoszka oraz wicedyrektor ZS nr 3 Bogusław Bałut.

Gościnnie wystąpiły gimnastyczki z UKS „Spartanie” Zahutyń oraz ich trener Mirosław Kaźmierczak

Podczas TURNIEJU odbyła się zbiórka pieniędzy do puszek, licytacja oraz kiermasz ozdób świątecznych, przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z internatu ZS nr 5.
Zebrana kwota- 5170,00 zł z pewnością pomoże Gabrysi w dalszym leczeniu. Życzymy jej dużo zdrowia.

Pomysłodawcą i współorganizatorem turnieju był Janusz Kokoszka, zaś prowadzącą Monika Lemko.

Szczególne podziękowania składamy dyrekcji ZS nr 3 i ZS nr 5, zaangażowanym nauczycielom, zawodnikom, młodzieży internatu ZS nr 5, piekarni Jadczyszyn, Restauracji Bona, Marii Szomko, opiece medycznej, studentom ratownictwa medycznego z III roku PWSZ w Sanoku.

Patron medialny: Tygodnik Sanocki, esanok.pl.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

ĆWIERĆFINAŁY DRUŻYNOWEGO TURNIEJU RZUTÓW KARNYCH

1. Ekoball –Fundacja czas nadziei 2:0
2. Transgaz TRAVEL - Harnaś Sanok 4:3
3. Kings –Multi Sanok 0:2
4. ZS 5 Sanok - ZS 3 Sanok 2:3

PÓŁFINAŁY DRUŻYNOWEGO TURNIEJU RZUTÓW KARNYCH

Ekoball - Transgaz TRAVEL 1:2
Multi Sanok - ZS 3 3:1

FINAŁ KARNYCH: Multi Sanok - Transgaz TRAVEL 0:1

TURNIEJ HALOWY rozgrywany był w dwóch 4-zespołowych grupach ( system w grupach każdy z każdym ) do półfinałów awansowały po 2 najlepsze zespoły.

Grupa A Grupa B

1. EKOBALL 5. MULTI SANOK
2. KINGS 6. ZS 5 SANOK
3.