O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

15-bad    W dniu 13 listopada 2017r. w Nowej Dębie został rozegrany finał wojewódzki w badmintonie chłopców i dziewcząt.  W ostatnim etapie w rozgrywkach wzięło udział osiem najlepszych szkół z województwa. Utworzono dwie grupy, mecze grupowe rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’ a następnie dwie najlepsze drużyny z grup rozegrały mecze o najwyższe lokaty. W losowaniu trafiliśmy na drużyny, które w efekcie zdobyły złote oraz srebrne medale.  Pojedynki rozegraliśmy z ZSZ nr 1 z Dębicy, Kat. Liceum Ogółnokształcącym z Tarnobrzega oraz z ZSZ z Dynowa.

 

    W pierwszym meczu zagraliśmy z Dynowem wygrywając pewnie i szybko 3-0 nie tracąc przy tym seta. W następnym meczu przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę i mecz z Tarnobrzegiem przegraliśmy w stosunku  1-3. Po grach pojedynczych wyniki był remisowy, następnie grę podwójną przegraliśmy 1-2. Łukasz jak i Arek rozegrali swoje pojedynki z reprezentantem Polski juniorów nawiązując walkę i pokazali się z bardzo dobrej strony.  W ostatnim meczu rywalizowaliśmy z Dębicą ulegając 1-3 i jak się później okazało szkoła ta zdobyła mistrza województwa.

    Podsumowując, finał wojewódzki zakończyliśmy na wysokim V miejscu powtarzając wynik z ubiegłego roku i zapisujemy kolejne  55 pkt.

  Skład drużyny tworzyli:  Łukasz Jaworski 4TS, Arkadiusz Gocek 3TS, gratulujemy i dziękujemy.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK