02-4tk

26.10.2017 r. uczniowie klasy 4TK  pod opieką wychowawcy – p. Agnieszki Pietryckiej  wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball do Jankowic. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrano w kombinezony, maskę ochroną do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą. Uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły (programiści kontra graficy), które na polu paintballowym „walczyły” między sobą.  Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasie oraz zjednoczyła ją jako drużynę. Miłym zakończeniem wycieczki było pieczenie kiełbaski przy ognisku.