O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

 

Zakończył się nabór na kursy w ramach projektu unijnego „Podniesienie jakości kształcenia ogólnego”

 

Na tablicy ogłoszeń na pierwszym piętrze zostały umieszczone listy osób, które zakwalifikowały się na poszczególne kursy, oraz nauczyciele prowadzący zajęcia. Uczniowie proszę o kontakt z nauczycielem prowadzącym w celu ustalenia harmonogramu spotkań. Terminy rozpoczęcia kursów prowadzonych przez firmę zewnętrzną będą podane w niedługim terminie. Każdy otrzyma informację przez dziennik elektroniczny.

 

Na kursie przedsiębiorczość vcc jest jeszcze wolnych 19 miejsc!  

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK