O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

14-zakonczenie

 

 

      W tym roku wakacje przywitaliśmy już 23 czerwca.

Na początku uroczystej akademii dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku – pan mgr inż. Krzysztof Futyma podziękował wszystkim zebranym za trud całorocznej pracy edukacyjnej i wręczył pamiątkowe dyplomy tym uczniom, którzy uzyskali najwyższe oceny i  otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

 

Uczniowie wyróżnieni:

 1. Sandra Paszkiewicz 1TF
 2. Adrian Kusy 1TK
 3. Igor Kopaniszyn 1TK
 4. Marcin Kocioła 1TI
 5. Aleksandra Bodnar 1TE
 6. Krystian Migielicz 1TS
 7. Łukasz Chruszcz  1TM
 8. Hubert Jarecki 1TM
 9. Konrad Kij 1TM
 10. Dominik Niemczyk 1TM
 11. Emilia Kruk 2 TK
 12. Piotr Tokarz  2TK
 13. Paweł Florczak
 14. Daniel Rachwalski  2TS
 15. Krzysztof Sokół 2TS
 16. Mateusz Kaczkowski 2TM
 17. Jakub Kornecki 2TM
 18. Bartosz Kuzian 2TM
 19. Dominik Rzepka 3TK
 20. Magdalena Drozd 3TI
 21. Maria Urban 3TI
 22. Wojciech Zięba 3TI
 23. Jakub Polny 3TI
 24. Daniel Kiczorowski 3TI
 25. Jakub Matuła 3TM
 26. Jakub Szczesny 3TM
 27. Marcin Tylka 3TM

    Dyrektor pożyczył wszystkim udanych, spokojnych wakacji i nabrania sił do dalszej pracy w kolejnym roku szkolnym.

    Następnie pan mgr Tomasz Nazar podziękował Dyrektorowi, Nauczycielom, Pracownikom i całej Społeczności Szkolnej za kilkuletnią współpracę ZS3 z OHP oraz złożył symboliczny bukiet kwiatów „na ręce” Dyrektora.

    Kolejnym punktem uroczystości był montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły, w trakcie którego została wyświetlona prezentacja multimedialna pokazująca osiągnięcia, jakich dokonano w mijającym roku szkolnym. Lista ciekawych sentencji, nietypowych skojarzeń i uczniowskich lapsusów językowych uzupełniła uroczystość.

     W trakcie akademii zostały wręczone certyfikaty Europass Mobilność dla 15 uczniów, którzy brali udział w praktykach w Irlandii w ramach projektu  ERasmus+ "Uczeń technikum wobec oczekiwań pracodawców. Rola nauczyciela zawodu w prawidłowym starcie kariery zawodowej absolwenta w świetle doświadczeń szkolnictwa zawodowego Republiki Irlandii". Certyfikaty zostały wręczone przez dr inż. Jana Ziobro, dyrektora Instytutu Techniki Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.

    Uhonorowano pamiątkowymi książkami także tych uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen.

     Zatem życzymy miłej lektury, spokoju ducha i pamiętajcie „W te wakacje baw się tak, aby niczego nie żałować…”

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
Ok