14-zakonczenie

W tym roku wakacje przywitaliśmy już 23 czerwca.

Na początku uroczystej akademii dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku – pan mgr inż. Krzysztof Futyma podziękował wszystkim zebranym za trud całorocznej pracy edukacyjnej i wręczył pamiątkowe dyplomy tym uczniom, którzy uzyskali najwyższe oceny i  otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.

Uczniowie wyróżnieni:

25. Jakub Matuła 3TM
  26. Jakub Szczesny 3TM
  27. Marcin Tylka 3TM

Dyrektor pożyczył wszystkim udanych, spokojnych wakacji i nabrania sił do dalszej pracy w kolejnym roku szkolnym.

Następnie pan mgr Tomasz Nazar podziękował Dyrektorowi, Nauczycielom, Pracownikom i całej Społeczności Szkolnej za kilkuletnią współpracę ZS3 z OHP oraz złożył symboliczny bukiet kwiatów „na ręce” Dyrektora.

Kolejnym punktem uroczystości był montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły, w trakcie którego została wyświetlona prezentacja multimedialna pokazująca osiągnięcia, jakich dokonano w mijającym roku szkolnym. Lista ciekawych sentencji, nietypowych skojarzeń i uczniowskich lapsusów językowych uzupełniła uroczystość.

W trakcie akademii zostały wręczone certyfikaty Europass Mobilność dla 15 uczniów, którzy brali udział w praktykach w Irlandii w ramach projektu  ERasmus+ "Uczeń technikum wobec oczekiwań pracodawców. Rola nauczyciela zawodu w prawidłowym starcie kariery zawodowej absolwenta w świetle doświadczeń szkolnictwa zawodowego Republiki Irlandii". Certyfikaty zostały wręczone przez dr inż. Jana Ziobro, dyrektora Instytutu Techniki Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.

Uhonorowano pamiątkowymi książkami także tych uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen.

Zatem życzymy miłej lektury, spokoju ducha i pamiętajcie „W te wakacje baw się tak, aby niczego nie żałować…”