O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

      01Nie jest tajemnicą, że Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku uatrakcyjniają zajęcia w szkole; jedną z takich form jest udział w projektach Erasmus+. Nie tak dawno grupa nauczycieli wróciła z warsztatów, które odbyły się w Rumunii. W trakcie licznych spotkań dyskutowano i podjęto kolejne plany dotyczące udziału uczniów w następnych wyjazdach do zagranicznych szkół partnerskich.

      Wizyta była bardzo owocna, obfitowała w wiele ciekawych spotkań. Jednym z nich była konferencja z lokalnymi władzami Targu – Jiu, na której ustalono zwiększenie zakresu działań.

Link do filmu z wizyty


    Analiza funkcjonowania lokalnych placówek oświatowych, zmiany wynikające z nowocześniania edukacji i wychowania szkolnego, sposób kreatywnej i innowacyjnej pracy z uczniami to tylko niektóre aspekty podejmowanych rozmów w trakcie licznych konferencji i wizyt studyjnych. Międzynarodowa grupa nauczycieli odwiedziła kilka współpracujących placówek, instytucji, a także spotkała się z regionalnymi twórcami promującymi rodzime rękodzieło.


vizita la dragutesti


     Efektem wizyty przedstawicieli Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku było opracowanie dalszego harmonogramu wyjazdów zagranicznych uczniów polskiej szkoły do Turcji i na Łotwę.

  

Zachęcamy młodzież do czynnego udziału w działaniach projektowych.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
Ok