W dniach 23 i 24 marca 2017 r. odbyły się w naszej szkole egzaminy na pierwszą grupę kwalifikacyjną do 1kV w zawodzie technik elektryk i technik mechatronik.  W wyniku postępowania egzaminacyjnego, przed komisją państwową SEP powołaną przez prezesa URE, uczniowie z klas 4 TE i 4TM uzyskali świadectwa uprawniające ich do wykonywania zawodu elektryka w zakresie: wykonywania instalacji elektrycznych oraz linii napowietrznych i kablowych, eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV a także  pomiarów eksploatacyjnych w instalacjach i sieciach el-en.

Życzymy wszystkim sukcesów w uprawianiu zawodu elektryka.

Opiekunowie grup: elektrycznej - Jerzy Szymański

mechatronicznej - Wojciech Ogarek