praktykiMiło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zatwierdziła nasz kolejny projekt Erasmus+ związany z praktykami zagranicznymi. Dotyczy on wyjazdu 15 najlepszych informatyków z klas trzecich w roku szkolnym 2016/2017. Miejscem praktyk ponownie będzie Irlandia, a partnerem Your International Training. Taki dobór sprawdzonego miejsca i partnera zapewni nie tylko wzrost kompetencji zawodowych i językowych w kraju anglojęzycznym, ale również pobyt w przyjaznym otoczeniu u rodzin goszczących. Jednocześnie informujemy, że w przygotowaniu jest projekt dla pozostałych zawodów, który zostanie złożony w kolejnej turze wniosków w 2016.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK