W dniu 2.02.2010r. w naszej szkole odbył się finałowy turniejunihokeja chłopców. Nasi zawodnicy pod przewodnictwem mgr Jarosława Dulęby zajęli IV miejsce. Udało nam się poskromić drużynę z III LO w Rzeszowie, ale niestety ulegliśmy drużynom z ZS Nr. 1 w Nowej Dębnie oraz drużynie z pobliskiego „Mechanika”.

ZS Nr.2 Sanok – miejsce I

ZSEiO Przemyśl – miejsce II

ZS Nr.1 Nowa Dębna – miejsce III

ZS Nr.3 Sanok – miejsce IV

II LO Dębica – miejsce V

III LO Rzeszów – miejsce VI


Kolejność meczów:

1. ZS Nr.1 Nowa Dębna – III LO Rzeszów 1:0

2. ZSEiO Przemyśl – ZS Nr. 2 Sanok 1:4

3. ZS Nr.3 Sanok – III LO Rzeszów 3:2

4. II LO Dębica – ZS Nr. 2 Sanok 1:6

5. ZS Nr.1 Nowa Dębna – ZS Nr.3 Sanok 2:1

6. ZSEiO Przemyśl – II LO Dębica 2:0

Półfinały:

1. ZS Nr.2 Sanok – ZS Nr.3 Sanok 4:2

2. Nowa Dębna – ZSEiO Przemyśl 2:4

Finały:

Mecz o miejsce I ZS Nr.2 Sanok – ZSEiO Przemyśl 5:4

Mecz o miejsce III ZS Nr.3 Sanok – Nowa Dębna 0:3

Mecz o miejsce V II LO Dębica – III LO Rzeszów 7:2Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK