Po powrocie z ferii na pewno wszyscy zauważyli zmiany w wyglądzie naszej szkoły, oczywiście zmiany pozytywne. Na podłodze pojawiła się nowa wykładzina, dzięki której hol stał się jaśniejszy i przyjemniejszy. Ale to nie koniec zmian. Na hali sportowej pojawiła się nowa tablica świetlna, zakupiono także bramki do gry w piłkę halową oraz nowe linoleum zabezpieczające parkiet na dużej sali gimnastycznej podczas organizowanych imprez, np. studniówek.

parter pietro

Mamy nadzieję, że na tym się nie skończy i nasza szkoła będzie coraz piękniejsza.