obrazek8


Z okazji pierwszego dnia wiosny w poniedziałek (22.03.br) odbył się turniej, w którym uczestniczyły trzy drużyny m.in. reprezentacja uczniów, nauczycieli oraz absolwentów naszej szkoły. Bezprecedensowymi zwycięzcami okazała się drużyna absolwentów, która poradziła sobie bez najmniejszego problemu z pozostałymi zespołami. W między czasie odbył się turniej „wbijania gwoździa”, który polegał na jak najefektywniejszym ataku.
Nauczyciele
chcąc osiągnąć w przyszłym roku lepsze wyniki będą musieli ostro wziąć się do pracy, ponieważ przeciwnicy z roku na rok są coraz lepsi.

zawody2min zawody1min

zawody3min zawody4min

zawody5min zawody7min

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK