Dnia 14 kwietnia 2010r. odbył się w naszej szkole uroczysty Apel upamiętniający tragiczną katastrofę samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.

Zaprezentowano sylwetki – biografie 96 zmarłych osób, w tym Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii Kaczyńskiej na tle fragmentów poezji i pięknej muzyki Mozarta - Requiem.

Apel przygotowali uczniowie:

Maciej Husak (2TK), Adrian Drwięga (2TK), Daniel Wójcik (3TE), Marcin Czaja (3TE), Rafał Bartkowski (3TI), Krzysztof Florek (3LZ) pod kierunkiem nauczycieli Katarzyny Wronkowicz – Rogos i Beaty Leszczyszyn.