W dniu 22.04.2010r. w naszej szkole odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Do tych eliminacji przystąpiło 3 zespoły 3-osobowe z: ZS nr 3, ZS nr 2 i II LO. Turniej został zorganizowany przez Policję oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku. Drużyny rozwiązywały indywidualny test z zagadnięć przepisów ruchu drogowego, obsługi pojazdu oraz pierwszej pomocy.

I miejsce wywalczyła ekipa z ZS nr 3 w składzie:

Damian Pszonka kl. 4TS
Waldemar Nagórny kl. 4 TS
Dawid Dziadosz kl. 3TS

II miejsce II LO

III miejsce ZS nr 2

Indywidualnie najlepszy został Waldemar Nagórny, II miejsce Damian Pszonka, III miejsce Dawid Dziadosz - wszyscy z ZS nr 3.
Laureaci wygrali nagrody oraz uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Krośnie 15 maja 2010r.

Życzymy podobnych sukcesów jak w ubiegłym roku (IV miejsce w Polsce).

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK