remont zakończony

W dniu 15.10.2010r. odbyła się uroczystość przekazania odremontowanego budynku Zespołu Szkół Nr 3. Na spotkanie zaproszenie przyjęli: wicemarszałek województwa podkarpackiego p. B. Rzońca, starosta sanocki p. W. Krawczyk, naczelnik wydziału oświaty p. Z. Krzanowska, skarbnik p. K. Chrząszcz.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 p. K. Futyma złożył serdeczne podziękowania tym wszystkim, dzięki którym remont mógł zostać do końca zrealizowany. Prace remontowe wykonała firma KAM-BUD z Nowego Sącza, a obejmowały one m.in. kapitalny remont elewacji budynku dydaktycznego szkoły wraz z oświetleniem, remont małej i dużej hali sportowej, wymianę centralnego ogrzewania.

Przybyli goście w swoich wystąpieniach podkreślali rzetelną organizację prac remontowych i sprawność ich przeprowadzenia oraz wspaniały efekt końcowy (szczególną uwagę zwróciła elegancka kolorystyka budynku). Pani naczelnik wydziału oświaty - Z. Krzanowska złożyła serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektorowi oraz zebranym nauczycielom, podkreślając niepowtarzalną atmosferę panującą w szkole.
Spotkaniu towarzyszyła muzyka orkiestry „Progres”.

 Dziękujemy tym wszystkim, dzięki którym z uśmiechem i radością spoglądamy na naszą starą –„nową” szkołę.


Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK