W dniach  6-8 XII do naszej szkoły przybyło ponad 300 uczniów klas gimnazjalnych na „Dni otwarte”.

Gimnazjaliści mogli podziwiać  przygotowane przez naszych uczniów pokazy z fizyki. Zaprezentowane zostały ciekawe doświadczenia z ciekłym azotem, lewitacją i z ciśnieniem, a także ciekawe urządzenia elektroniczne wykonane przez naszych uczniów.

Nasi goście, w pracowniach specjalistycznych mogli zapoznać się z ciekawymi kierunkami kształcenia, takich jak: technik mechatronik, technik obrabiarek sterowanych numerycznie, czy technik obsługi i eksploatacji pojazdów samochodowych.

Uczniowie technikum mechatroniczengo zapoznawali młodzież gimnazjalną z tajnikami swojego kierunku kształcenia. Prezentowali własne prace i programy oraz wyjaśniali ich zastosowanie w życiu codziennym.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK