WOŚP XIX09.01.2011r. w dniu finału WOŚP patrole Zespołu Szkół Nr3 z patrolami Gimnazjum Nr3 i patrolem z Gimnazjum z Bukowska, wyruszyły kwestować na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Zebraliśmy 7025,01zł!!!

relacja  WOŚP 2011 autor: Łukasz Zakrzewski

Inicjatorkami akcji w naszej szkole były uczennice klasy 3Lz Barbara Czubek i Sabina Długosz. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła swoje granie już 1  grudnia 2010, kiedy pierwsze patrole roznosiły listy intencyjne do sanockich firm i sklepów w dzielnicach Posada i Zatorze.  Uczniowie z koła plastycznego przygotowali prace na rzecz akcji „Dzieci Dzieciom”. Anita Ambicka i Agnieszka Błażejowska – uczennice klasy 2Lz segregowały prace plastyczne przyniesione przez uczniów innych szkół w głównym sztabie WOŚP w sanockim Młodzieżowym Domu Kultury.  Pomagaliśmy również w kwestowaniu na koncercie w BAZARZE SZTUKI. Koncert nosił tytuł:  „Na poważnie” . Serduszka i bilety rozdawały Barbara Czubek i Sabina Długosz.

W dniu finału dwanaście patroli Zespołu Szkół Nr3 z ośmioma patrolami Gimnazjum Nr3 i jednym patrolem z Gimnazjum z Bukowska, wyruszyło kwestować na rzecz WOŚP. 

Wolontariusze zbierali pieniądze w dzielnicach Zatorze i  Posada od godziny 8.00 do 21.00.

Zebraliśmy 7025,01zł!!!

Nauczyciele naszej szkoły pomagali również przy odbieraniu puszek od wolontariuszy  i wydawaniu zaświadczeń w Banku Spółdzielczym w Sanoku. A dziewczęta z klasy 2Lz razem z uczniami ILo sprzedawały  dzieła małych artystów w namiocie „Dzieci Dzieciom”.

O godzinie 20-tej niebo rozbłysnęło tysiącem świateł sztucznych ogni. Piękne „Światełko do Nieba” zakończyło tegoroczny finał WOŚP w Sanoku. Na rynku byli również wolontariusze z naszej szkoły z przyjaciółmi. Jak powiedział Jurek Owsiak „był to niesamowity dzień pokazujący, że potrafimy zrobić coś dobrego razem pełni energii i uśmiechu na twarzach”.

Opiekunkami młodzieży były Iwona Brząska i Marola Prorok.

Wolontariusze                  Nauczyciele

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

relacja esanok.pl

relacja Łukasz Zakrzewski

grała również Szkoła Podstawowa nr3

historia i cele WOŚP

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK