Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i ElektronicznejW dniach 31.03 - 01.04 w Krakowie odbyła się XXXIV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Olimpiada ta jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych olimpiad technicznych w naszym kraju, gdzie rok rocznie spotykają się najlepsi uczniowie z całej Polski i zagranicy. Nasza szkoła wystawiła w tym roku uczniów do dwóch grup tematycznych:

- mechatronicznej:

Marcin Czaja klasa 4TE
Piotr Dyl klasa 4TE

- elektronicznej:

Piotr Kociszewski klasa 3TM
Grzegorz Nędza klasa 3TM

Nasi uczniowie zajęli miejsca tuż za 1-szą dziesiątką co klasyfikuje ich w ścisłej krajowej czołówce.