maturzysci_2011„Są spotkania, których się nie zapomina
 I powroty bez pożegnań…”

W dniu 29 kwietnia  2011 roku uroczyście żegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Naukę zakończyły klasy: 4TA, 4TB, 4TE, 4TI, 4TK, 4TS, 3LZ. Pożegnalną akademię przygotowały: p. Mariola Prorok oraz p. Edyta Kulawiak-Roman. Pokazy artystyczne i teatralne naszej młodzieży („Hamlet” – wersja współczesna) wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Akademię uświetnił występ szkolnej orkiestry. Absolwentów pożegnali w imieniu klas czwartych oraz złożyli  serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom Marcin Czaja i Rafał Bartkowski.

Wszystkim kończącym naukę w Zespole Szkół Nr 3 gratulujemy pozytywnych wyników na świadectwie oraz życzymy: szczęścia, powodzenia, lotnych myśli, ogromu wiedzy i oczywiście połamania „czarnych długopisów” na egzaminie maturalnym.