Logo Bieszczadzkiej Grupy GOPR - 50 - lecie

W tym roku szkolnym po raz kolejny nasza reprezentacja pod opieką pani Edyty Kulawiak-Roman wzięła udział w spotkaniach propagujących wśród uczniów udzielanie Pierwszej Pomocy, które odbyły się w Zespole Szkół Nr 5 w Sanoku. W trakcie wykładów, spotkań i dyskusji panelowej swą wiedzą i umiejętnościami dzielili się przedstawiciele GOPR, ratownictwa medycznego, PCK i Eurat-u.

W ramach tegorocznego projektu dodatkowo został zorganizowany konkurs na prezentacją multimedialną pt. „Historia i działalność Grupy Bieszczadzkiej GOPR”, co zbiegło się z 50-leciem istnienia tej instytucji. Zadaniem uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych było wykonanie pokazu slajdów przedstawiającego historię i działalność „Goprowców”. Jedynym reprezentantem naszej placówki w tym konkursie był uczeń klasy 3 TK – Konrad Bosak, który zajął zaszczytne II miejsce. Wspomniane zmagania zostały przeprowadzone w ramach projektu finansowanego przez PGNiG z Warszawy, oddział Sanok, który ufundował nagrodą dla naszego reprezentanta. Za propagowanie wśród młodzieży wspomnianej współpracy został  uhonorowany  także opiekun – przedstawiciel Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.