film   Szkoła w obiektywie kamery - luty 2021r.

 

 


  

film   Dni otwarte w ZS3 - styczeń 2019r.

 

 


  

film   „NIEPODLEGŁA” PODSUMOWANIE PROJEKTU - maj 2018r.

 

 


  

film   "Śpiewajmy o tej co nie zginęła" - SDK - marzec 2018r.

Orkiestra dęta i zespół z ZS3 Sanok

 


  

film   Dni otwarte w naszej szkole - luty 2018r.

Relacja filmowa

 


  

film   "Zwolnij na drodze - wygraj życie" - marzec 2017r.

Relacja filmowa

 


  

film   Dni otwarte w naszej szkole - luty 2017r.

Relacja filmowa

 


  

film   Świąteczny Koncert Charytatywny w PWSZ w Sanoku - grudzień 2016r.

       Orkiestra Szkolna ZS3,     "Dzwoneczki Mikołaja",      Zespół z ZS3

 


  

film   "Film o szkole" - 2016r.

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku - film o szkole

 


  

film   "Szkoła zawodowa gwarancją sukcesu" - 2015r.

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku - film o szkole

 


  

film   "Jan Paweł II" - 2015r.

Film na konkurs

 


  

film   "Rak" - 2015r.

Film w ramach wdż o profilaktyce

 


  

film   "Sposób na życie" - 2015r.

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku - film o szkole

 


  

film   "Lans i kasa" - 2015r.

 czyli fura, skóra i komóra w prezencie od Europy

 


  

film   Szkoła okiem Kamery - 2011r.
Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku - film o szkole

 


 

film   Orkiestra szkolna na koncercie charytatywnym dla Krystiana - luty 2016
           film-1,   film-2,   film-3,   film-4

 


  

film   kwiecień 2014r. - Przykładowe projekty z fizyki w konkursie „Projekt z klasą"

 


 

film   Przegląd zespołów teatralnych "Kurtyna wyobraźni" - Lesko 2012.
Fragmenty "Makbeta" W. Szekspira w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.

 


 

film   Przegląd zespołów teatralnych "Kurtyna wyobraźni" - Lesko 2011.
Fragment utworu W. Gombrowicza „Ferdydurke" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.

 


 

film   Przegląd zespołów teatralnych "Kurtyna wyobraźni" - Lesko 2010.
Fragment sztuki Sławomira Mrożka pt. „Tango” w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku.

 


 

film   Videorelacja z giełdy szkół. 29-31 marzec 2010. Prezentuje S&D Company

 


 

film   2011r. Koncert "Rockowy stan wyjątkowy" - Zespół "Bedzie Lepiej". ZS3 Sanok.

 


 

film   "Czarny piątek". Film nakręcony aparatem fotograficznym. 2011r.

 

 

 

 

 

 

Bonk Mariusz  Konsulracje z matury poziom rozszerzony j.angielski wtorek 8.00
Rymar Roman Konsultacje do egzaminów zawodowych E 14 wtorek 14.00
Pietrycka Agnieszka Zajęcia wyrównawcze dla klasy IIITk i IIITm fizyka poniedziałek 7.10 sala 110
Urban Iwona Zajęcia wyrównawcze dla klasy IIITm matematyka środa 11.30 - 12.15
Podkalicka Barbara Zajęcia wyrównawcze dla klasy I Ta j.angielski czwartek 8.00
Sadleja Antoni Piłka siatkowa W-F środa 14.00
Dobosz Jacek Konsultacje do egzaminów zawodowych E12 czwartek 9.40         piątek 9.40
Święch Dariusz Konsultacje do egzaminów zawodowych dla klasy IIITb M19 poniedziałek 13.10-
Lemko Renata Zajęcia dla maturzystów j.angielski  
Szczepanik-Sobolak Aneta Zajęcia dla maturzystów j.angielski piątek 8.50
Leszczyszyn Beata Zajęcia wyrównawcze geografia poniedziałek7.10
Malik Lucyna Konsultacje dla maturzystów IV Ts matematyka piątek 12.20 - 13.05
Piejko Dorota Konsultacje dla maturzystów j.polski piątek 12.30 - 13.05
Woźniak Urszula Konsultacje dla uczniów zaczynających naukę języka niemieckiego j.niemiecki wtorek 12.30-13.05
Woźniak Urszula Konsultacje dla maturzystów j.niemiecki  wtorek 8.00-8.55
Szewczyk  Agnieszka Konsultacje dla uczniów zaczynających naukę języka niemieckiego j.niemiecki wtorek 7.10-7.55
Szewczyk  Agnieszka Zajęcia dodatkowe  j.niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, podstawy działalności gospodarczej piątek 7.10
Futyma Anna Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych matematyka  
Grzyb  Anna Zajęcia wyrównawcze dla klas I Ta i I Te j.niemiecki środa 13.10-13.55
Bednarska Justyna Konsultacje dla maturzystów j.polski czwartek 10.40
Pilch Renata Zajęcia wyrównawcze j.angielski wtorek 12.20
Pilch Renata Konsultacje dla maturzystów j.angielski środa 9.40
Podstawski Maciej Badminton W-F wtorek 13.10-13.50
Mańko Hubert Piłka Ręczna W-F wtorek 13.10-14.45
Dulęba Jarosław Tenis Stołowy W-F czwartek 15.00-15.45
Kosturska Mariola Zajęcia dodatkowe chemia środa 13.10-13.55
Matuszek  Łukasz Unihokej dziewcząt W-F środa 14.50-15.00
Matuszek  Łukasz Sekcja szachowa W-F środa 14.50-15.00
Szymański Jerzy Zajęcia przygotowyjące do egzaminu zawodowego przedmioty elektryczne poniedziałek 10.25-11.30
Szymański Jerzy Szkolne koło SEP SEP wtorek 12.15-13.10 środa 13.55-14.30
Bałut Ewa Konsultacje dla maturzystów poziom rozszerzony matematyka poniedziałek 12.20-13.05 środa 8.00-8.45
Wronkowicz Rogos Katarzyna Zajęcia wyrównawcze historia wtorek 11.30-12.15
Kulawiak Roman Edyta Zajęcia dodatkowe j.polski poniedziałek 12.20-13.05
Wańcowiat Mariusz   Zajęcia wyrównawcze dla kl 1 przedmioty elektryczne wtorek 13.10-13.55
Grzyb  Marcin Zajęcia przygotowujące dla klasy 2TI, 2TK, 2TF E 12 środa 10.40-11.25 czwartek 10.40-11.25
Bonk Elwira Konsultacje dla maturzystów IV Te/b j.angielski piątek 8.00-8.45
Brząska  Iwona Konsultacje do egzaminu  E 14, matura informatyka piątek 11.30-12.25
Brząska  Iwona Harcerska Akcja Ekologiczna  turystyka, ekologia, plastyka środa czwartek 10.25-10.40
Szałajko Karol Konsultacje do egzaminu E 12, E 13 środa 10.40-11.25 czwartek 12.20-13.05
Paluch Jan Konsultacje dla maturzystów matematyka piątek 8.00-8.45
Baran Urszula Teologia Katolicka Religia  
Śmiertka Sabina Zajęcia Wyrównawcze j.polski wtorek 13.10 - 13.50
Podkalicka Agnieszka Zajęcia wyrównawcze dl klas I Tm, I Ta, I Te przedmioty mechaniczne poniedziałek 10.40
Hawryłko Ewa Zajęcia dodatkowe j.niemiecki czwartek 10.40
Pietrycki Tomasz Konsultacje maturalne poziom rozszerzony fizyka środa 8.00-8.45 środa 9.40-10.25
Pawłowski Łukasz Zajęcia wyrównawcze dla klas ITs, IITa, IITs przedmioty mechaniczne poniedziałek 14.00-14.45
Pawłowski Łukasz Zajęcia przygotowujace do egzaminu M 44 poniedziałek 9.40-10.25
Dziewiński Damian LA Biegi Średnie W-F czwartek 13.05-13-50
Piejko Mariusz  Konsultacje z informatyki informatyka czwartek 11.30-12.25
Łagożny Łukasz Zajęcia przygotowujące do egzaminu SEP SEP czwartek 16.30-17.15
Skarbowska Joanna Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych WOS piątek 11.30-12.25
Stawarczyk Marek Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego E 13  
Adamiak Anna Konsultacje maturalne język polski poniedziałek 13.00-14.30
Kulawiak-Roman Edyta Indywidualne zajęcia dodatkowe język polski czwartek, 8.30
Więch Barbara zajęcia dodatkowe  matematyka poniedziałek 13:10

 

 

Kierownik administracji:

Gawlewicz Janusz


Księgowość:

Nasiadka Dorota
Zatwarnicka Anna


Sekretariat:

Sternik Lucyna


Pracownicy obsługi:

Baran Stanisław
Bok Kazimierz
Borczyk Anna
Kaszewicz Irena
Marcinik Lucyna
Marcinkowski Ryszard
Pietruszczak Marian
Ryniak Bogdan
Solon Krystyna

glosnik 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK